Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego narządu.
Efektem jest polepszenie jakości życia oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Polecane:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Szafka na buty z sie

Tematyka mebli jest dzisiaj pociągająca dla wszystkich właścicieli mieszkań, biur ...